Vítejte u společnosti EUROPALET a.s.


Naší hlavní podnikatelskou činností je výroba, nákup, prodej a opravy dřevěných přepravních palet. Pokračujeme tak v úspěšné práci z let minulých společností Europalet real spol. s r.o. a Zdeněk Zelenka - ZEPRO, včetně převzetí ochranné známky ZEPRO, které již od roku 1993 provozovali velkoobchod s dřevěnými přepravními paletami. Soustřeďujeme se na dodávky použitých i nových palet, u kterých můžeme díky množstevním slevám snížit ceny na zajímavou úroveň pro naše zákazníky. Jelikož naši předchůdci od roku 1991 získávali rozsáhlé zkušenosti s účastí na relevantním trhu výkupu a prodeje palet v ČR, disponujeme dnes odbornými znalostmi i technickým zázemím v oblasti vedení paletového hospodářství a činností s tím spojených. Dokážeme pružně kombinovat škálu poskytovaných služeb a tím zajistit efektivní hospodaření s Vašimi prostředky.

Skladování palet zajišťujeme v krytých i volných prostorách v oblastech dle našeho regionálního zastoupení. Společnost Europalet a.s. má pro své stálé zákazníky skladem k dispozici průběžně cca 80.000 palet.

Reference

Již od založení jsme, včetně našich předchůdců, díky komplexně poskytovaným službám a rostoucímu objemu prodeje palet, spolehlivým partnerem mnoha českým i nadnárodním společnostem. Paří mezi ně i

  • Procter & Gamble Materials Management Czech Republic s.r.o., Rakovník
  • Philip Moris ČR a.s.
  • Královský pivovar Krušovice, a.s., Krušovice
  • FOL-Obal, s.r.o.
  • LB MINERALS, a.s.
  • Karlovarské minerální vody, a.s.

Certifikáty

Jsme držiteli licenční smlouvy pro výrobu a opravy palet EUR - kód 003 a certifikátu o právu provádět opravy dřevěných palet prostých 800/1200 v souladu s vyhláškami UIC 435-2 a UIC 435-4.